Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Subskrypcja

Popularne produkty
Wizyt:
Dzisiaj: 2Wszystkich: 1068868

PLANSZE

Wydawnictwa STIEFEL EUROCART łącząc tradycyjne i nowoczesne pomoce dydaktyczne do wspierania innowacyjnych form kształcenia oferuje ponad 100 tytułów plansz edukacyjnych - ściennych. Bogate w treści, obrazy, wykresy, schematy, ćwiczenia i informacje plansze są  cennym źródłem wiedzy dla uczniów szkół podstawowych i szkół średnich.

Przyswajanie informacji z wielu przedmiotów to bardzo trudne zadnie. Rolą nauczycieli jest, aby proces edukacji sprawiał uczniom jak najmniej problemów. Pomagają w tym nie tylko podręczniki, dzięki którym realizowana jest podstawa programowa. Wszelkie pomoce naukowe, takie jak plansze edukacyjne, to znakomity sposób, aby młodzi ludzie szybciej i sprawniej chłonęli wiedzę.

Plansze dydaktyczne są doskonałym pomysłem do aranżacji klas przedmiotowych. To na nich w czytelny i jasny sposób zaprezentowane są elementarne zagadnienia i podstawowe wiadomości. Uczeń, który mimowolnie spogląda na takie tablice, powtarza zrealizowany materiał. Może on stać się dzięki temu bardziej zrozumiały oraz interesujący. Plansze edukacyjne są odpowiednio duże. Ma to wpływ na to, że z każdego zakątka sali będzie widoczna ich treść i ilustracje. Układ informacji jest przedstawiony bardzo przejrzyście i bez zbędnych elementów, które niepotrzebnie mogłyby rozproszyć młodego człowieka.

Pracownia polonistyczna to miejsce, gdzie na ścianach powinny zwisnąć plansze przypominające zasady ortografii i gramatyki. Dobrym pomysłem, aby przybliżyć dzieciom sylwetki pisarzy, jest umieszczenie tam ich portretów. Uporządkowane na planszy epoki literackie pomogą zapamiętać ich chronologię.

Uczniowie często obawiają się zagadnień matematycznych – opanowywania wielkiej ilości wzorów oraz wiedzy z zakresu geometrii. Plansze, na których zostaną zebrane te informacje, z pewnością pomogą podczas lekcji w rozwiązywaniu zadań. Przedmioty przyrodnicze takie jak biologia, geografia, fizyka czy chemia, ze względu na ogromną ilość materiału, wymagają odpowiedniego systematyzowania wiedzy. Jednostki miar i wag, układ okresowy pierwiastków to tylko niewielka część zagadnień mogąca znajdować się na planszy edukacyjnej. Są one też niezwykle przydatne podczas nauki języków obcych czy muzyki.

Świetnie wykonane plansze edukacyjne, jakie posiada w ofercie nasz sklep, mogą być prawdziwym ułatwieniem podczas przyswajania sporej ilości informacji. Umieszczone w salach lekcyjnych na pewno pomogą samym uczniom, ale także nauczycielom.

Sortuj wg: