Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Subskrypcja

Losowy produkt
Ostatni produkt
Popularne produkty
Wizyt:
Dzisiaj: 311Wszystkich: 1050802

język francuski

Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie znakomicie opracowane pomoce dydaktyczne – język francuski nie będzie miał dzięki nim żadnych tajemnic. To one przypomną słownictwo oraz utrwalą niekiedy zawiłą gramatykę.

Plansze dydaktyczne to wspaniała pomoc przy przyswajaniu sporej ilości słówek. Są też nieocenione, aby usystematyzować zagadnienia gramatyczne. Pięknie wykonane sprawiają, że dzieci bardzo chętnie z nich korzystają. Wiedza jest przedstawiona czytelnie i przejrzyście, tak aby jak jak najlepiej mogła być zapamiętywana przez uczniów.

Plansze do nauki języka francuskiego charakteryzują się świetną kolorystyką i pięknymi ilustracjami. Ciekawe obrazki skutecznie motywują do zapoznawania się ze słownictwem dotyczącym zawodów, rodziny czy środków transportu. W sali języka francuskiego powinna znaleźć się tablica z informacjami o jej historii. Pozwoli ona zapoznać dzieci także z zagraniczną kulturą. Całość wyposażenia sali przeznaczonej do nauki języka francuskiego może być uzupełniona przez mapę geograficzną tego kraju.

Sortuj wg: