Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Subskrypcja

Losowy produkt
gl_250mm_1x1.jpg
Cena:65.00PLN
Ostatni produkt
Wizyt:
Dzisiaj: 9Wszystkich: 1037853

język rosyjski

Istnieje doskonały sposób na zapamiętanie liter cyrylicy. Plansze dydaktyczne – język rosyjski dzięki nim stanie się ulubionym szkolnym przedmiotem. Znakomicie przystosowane do wykorzystywania przez dzieci, są wspaniałym elementem do aranżacji szkolnej sali językowej.

Trudny niekiedy do opanowanie rosyjski alfabet będzie dużo szybciej przyswojony przez dzieci i młodzież, jeżeli w klasie na ścianach zawisną odpowiednie pomoce naukowe. Optymalny rozmiar plansz dydaktycznych sprawia, że będą one znakomicie widoczne z każdego miejsca w sali. W ciekawy sposób zaprezentowana wiedza, gramatyka i leksyka zachęci do poznania niuansów nowego języka.

Plansze takie utrwalą obszerne słownictwo. To na nich umieszczone są wyrazy i zwroty związane z transportem, rodziną, odzieżą, sportem oraz zawodami. Dodatkowo ozdabiają je bardzo kolorowe ilustracje. Obrazki te na pewno skuszą dzieci do nauki języka. Jeżeli chcemy, aby sala do nauki języka była kompleksowo wyposażona, musi zawisnąć w niej mapa Rosji. Przydatna będzie też na pewno plansza, która w jednym miejscu zbiera elementarne podstawy niezbędne do dalszej nauki języka rosyjskiego.

Sortuj wg: