Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Subskrypcja

Losowy produkt
Ostatni produkt
Wizyt:
Dzisiaj: 7Wszystkich: 1037851

Europa

  • NOWOŚCI 2019
    NOWOŚCI 2019

Mapy szkolne Europy to obowiązkowe artykuły, które muszą znaleźć się w każdej sali do nauki geografii. Dzięki nim uczniowie oswajają się z położeniem krajów, nazwami państw, stolic i warunkami przyrodniczo – krajobrazowymi.

Fizyczne mapy Europy posiadają wyraźnie zaznaczone różnymi kolorami wyżyny, niziny i góry. Szczegółowo zaznaczone są na nich rzeki i jeziora. To z nich uczeń może odczytać nazwy dolin, zagłębi czy cieśnin. Dzięki nim bardzo łatwo można określić współrzędne geograficzne danego miejsca – dlatego są doskonałą pomocą przy nauce tej umiejętności. Odpowiednio duże zapewniają, że szybko odnajdziemy na nich nazwy miast, a nawet małych miasteczek. Szczególne wrażenie robi mapa - panorama Europy. Ręcznie malowana będzie atrakcją w każdej sali.

Oferowane przez nas mapy szkolne są stworzone do tego, aby pomóc uczniom przyswajać rozmieszczenie państw, regionów i krain Europy. Są laminowane, dlatego mamy pewność, ze na długo pozostaną w nienaruszonym stanie. Dodatkowo drewniane lub metalowe listwy pomogą łatwo je rozwijać i przechowywać.

Sortuj wg: