Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Subskrypcja

Losowy produkt
Arktyka_i_Antarktyda_mapa_fiz_140x97cm_1x1.jpg
Cena:229.00PLN
Ostatni produkt
Popularne produkty
Wizyt:
Dzisiaj: 430Wszystkich: 746523

GLOBUSY

Globusy sklep internetowy

Globusy szkolne to jedna z najbardziej lubianych przez dzieci pomocy naukowych. Pozawalają na przestrzenne zaprezentowanie kuli ziemskiej oraz jej zaokrąglonej płaszczyzny.

Globusy, tak jak mapy, przedstawiają kontury państw, zaznaczone są na nich rzeki, góry i morza. Jednak dzięki temu, że są one trójwymiarowe oraz obracają się wokół własnej osi pokazują jak naprawdę wygląda ziemia. Dzieci uwielbiają poruszać globusami i wprawiać je w ruch. Jest to wiec wspaniały pretekst, aby wykorzystać je do nauki położenia poszczególnych kontynentów czy krajów.

W ofercie naszego sklepu znajdują się tradycyjne globusy szkolne, które doskonale sprawdzą się w każdej sali geograficznej. Najmłodszym na pewno przypadną do gustu globusy z ilustracjami zwierząt oraz te, które są wykonane w formie dmuchanej piłki. Wspaniałą atrakcją w szkole czy w domu mogą stać się globusy podświetlane. Prezentują one mapę świata, ale też gwiezdne konstelacje. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy globusy stylizowane na zabytkowe eksponaty.

Sortuj wg: