Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Subskrypcja

Losowy produkt
Wizyt:
Dzisiaj: 1Wszystkich: 979077

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Laboratoria Przyszłości – przedłużony termin składania wniosków do 19.09.2022.

 

Obecnie trwa nabór dla podstawowych szkół niesamorządowych, w tym dla: 

- Szkół publicznych 
- Szkół niepublicznych 
- Publicznych i niepublicznych szkół artystycznych 
- Publicznych szkół w zakładzie poprawczym i schronisku dla nieletnich 

UWAGA! Do udziału w naborze zapraszamy również podstawowe szkoły samorządowe, które nie złożyły wniosku w pierwszym terminie.  

Uczestnictwo w programie nie wymaga wkładu własnego, a dzięki niemu Państwa placówki i uczący się w nich uczniowie uzyskają dostęp do nowoczesnego wyposażenia. Wierzymy, że dzięki Państwa decyzji o udziale w programie, wspólnie możemy odmienić oblicze polskiej edukacji.   

Przed przystąpieniem do wypełniania wniosku prosimy o zapoznanie się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi naboru, które zamieściliśmy poniżej. 

Ważne informacje :
Wypełniając wniosek dla podstawowej szkoły niesamorządowej/samorządowej, upewnij się, że podany przez Ciebie adres e-mail organu prowadzącego szkołę nie zawiera literówek i jest aktualny.
Maksymalna wysokość wsparcia jest uzależniona od liczby uczniów w danej szkole wynikającej z danych systemu informacji oświatowej. W przypadku szkoły, w której liczba uczniów jest niższa niż 235, kwota wsparcia wynosi:  

a) 30 000 zł – w szkole do 100 uczniów,  

b) 60 000 zł – w szkole do 200 uczniów,  

c) 70 000 zł – w szkole do 234 uczniów.  

W przypadku szkoły, w której liczba uczniów wynosi co najmniej 235, kwota wsparcia stanowi iloczyn liczby uczniów w danej szkole i kwoty 300 zł. W polu wpisujemy kwotę, jaka jest odpowiednia dla naszej liczby uczniów w oparciu o powyższe informacje. Zachęcamy do wnioskowania o maksymalną kwotę wsparcia. 

Czy otrzymam potwierdzenie wypełnienia formularza na skrzynkę pocztową? 
Nie. Potwierdzenie wypełnienia wniosku można pobrać jedynie tuż po wypełnieniu formularza. Po kliknięciu przycisku ,,Wyślij” wyświetla się ekran z podsumowaniem, a w jego prawym górnym rogu znajduje się niebieska ikona, która umożliwia pobranie złożonego wniosku i ponowne przeanalizowanie czy zawarte w nim dane są prawidłowe. 

  • NA CO ?

Katalog liczy 175 pozycji wyposażenia, z którego szkoły mogą kupować za otrzymane w ramach programu środki. W katalogu wyszczególniono wyposażenie podstawowe – takie, które każda szkoła musi zakupić w ramach programu o ile jeszcze go nie posiada – oraz dodatkowe, dobierane swobodnie przez szkoły.

ZŁÓŻ WNIOSEK 

W razie jakichkolwiek dalszych pytań lub wątpliwości polecamy zapoznanie się z sekcją "Pytania i odpowiedzi" .

Sortuj wg: