Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Subskrypcja

Losowy produkt
Ostatni produkt
Wizyt:
Dzisiaj: 7Wszystkich: 1037851

historia

Mapy historyczne to obok podręczników i tekstów źródłowych nieoceniona pomoc do nauki o minionych dziejach. Znakomicie obrazują jak zmieniały się granice państw oraz które z nich miały największe w danym okresie wpływy.

Mapy szkolne historyczne doskonale uzupełniają zestaw pomocy dydaktycznych, na które składają się filmy czy ryciny. Zawieszone w salach pobudzają dziecięcą wyobraźnię i pokazują znacznie konkretnych wydarzeń na terytoria państw i układ sił politycznych. Burzliwe dzieje Polski i Europy, wojny, zawierane rozejmy – wszystko to można dostrzec na mapach.

Mapy dostępne w naszej ofercie są znakomicie opisane i posiadają przejrzystą dla każdego ucznia legendę. Dzięki temu cechuje je ogromna wartość merytoryczna. Są pomocą naukową bardzo docenianą przez nauczycieli tego przedmiotu. Kształtują wiedzę historyczną młodego człowieka i porządkują zdobyte informacje.

Laminowane, wyposażone w drewniane listwy mapy są stworzone do tego, aby znaleźć się w sali historycznej. Będą chętnie wykorzystywane podczas lekcji zarówno przez nauczycieli jak i przez uczniów.

Sortuj wg: