Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Subskrypcja

Losowy produkt
Ostatni produkt
Popularne produkty
Kapitalna Firma

Rzetelna Firma
Wizyt:
Dzisiaj: 8Wszystkich: 129631

O firmie

 • mapy
  mapy
 • plansze
  plansze
 • programy interaktywne
  programy interaktywne
 • monitory interaktywne
  monitory interaktywne

STIEFEL EUROCART - mapy i plansze, które potrzebujecie.

To motto, które towarzyszy nam od momentu powstania naszej firmy w 2000 roku. W ciągu 20 lat naszej obecności na rynku w Polsce powstało ponad 170 map i plansz edukacyjnych wspierających rynek pomocy dydaktycznych dla szkół, przedszkoli oraz rynek map reklamowych dla firm.


Firma STIEFEL powstała w 1982 roku w Niemczech. Od roku 1991 rozpoczęła swoją ekspansję na kraje Europy środkowej i dziś jest w 9 krajach: oprócz Niemiec w Austrii, Szwajcarii, we Włoszech, na Węgrzech, w Czechach, Słowacji, Polsce i Rumunii. W europejskiej grupie STIEFEL dla obsługi swoich klientów zatrudnionych jest ponad 250 pracowników.

Nasza oferta to pomoce dydaktyczne: mapy szkolne, mapy ścienne, plansze edukacyjne, plansze językowe, tablice i monitory interaktywne, programy edukacyjne, gry i pomoce przedszkolne, tablice dydaktyczne, globusy oraz laminowane małe formaty - podkładki na biurko. Wszystkie mapy i plansze dydaktyczne i mapy są laminowane, mają długą żywotność i trwałość kolorów.

Niektóre nasze produkty posiadają certyfikat środków dydaktycznych zalecanych do użytku szkolnego, nadany przez Ministra Edukacji Narodowej .